Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Aktualizované:
Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA
Výber agentúrnych fotografií z uplynulých siedmich dní.

1. "Denverský Joker" Jamer Holmes, ktorý pred vyše týždňom na premiére Batmana postrieľal 12 nevinných ľudí, sedí s neprítomným pohľadom v súdnej sieni. (AP Photo/Denver Post, RJ Sangosti, Pool)

2. Pozostatky zvieraťa, ktoré zahynula počas obrovských požiarov v španielskom Katalánsku. (AP Photo/Manu Fernandez)

3. Generalissimus Josif Stalin sa už zďaleka neteší takej "úcte" ako v 50. rokoch. Niekto jeho štvormetrovú sochu, ktorá láka na výstavu socialistického umenia v SNG, oblial farbou. Foto: SITA/SNG, Sylvia Sternmüllerová

4. Desiatky dáždnikov nad cestou v juhokórejskom Soule. Predstavenie propagovalo otvorenie obchodného centra. (AP Photo/Ahn Young-joon)

5. V prešovskej časti Solivar bolo rušno. Z obydlí deložovali dvoch nájomníkov, ktorí mestu dlhujú spolu až 9 tisíc eur. Foto: SITA/Viktor Zamborský

6. Tanečné predstavenie počas uvítania sýrskych atlétov, ktorí budú súťažiť na olympiáde v Londýne. Sýrska výprava však asi mala pre situáciu v rodnej krajine iné myšlienky. (AP Photo/Eranga Jayawardena)

7. Tori, 15-ročná samica orangutana, fajčí vo svojej klietke v indonézskej ZOO. Pracovníci zariadenia ju presťahovali do menej frekventovanej časti zoologickej záhrady, pretože návštevníci jej hádzali množstvo ohorkov. Torin zlozvyk trvá už 10 rokov. (AP Photo)

8. Novinár Tom Nicholson počas prezentácie svojej knihy o škandále Gorila. Po dlhých problémoch so súdmi sa mu ju podarilo vydať.  Foto: SITA/Diana Černáková

9. Rozosmiaty severokórejský vodca Kim Čong-un si počas návštevy "ľudového centra zábavy" v Pchjongjangu prezerá chobotnicu. (AP Photo/Korean Central News Agency via Korea News Service)

10. Športovci počas tréningu v olympijskom Aquatics Centre v Londýne. (AP Photo/Lee Jin-man)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá