NAKA hľadala vydieračov, našla zbrane aj laboratórium

NAKA hľadala vydieračov, našla zbrane aj laboratórium
Zdroj foto: PZ
Zbrane, drogové laboratórium, linku na výrobu cigariet, veľké množstvo cigariet a tony tabaku našli policajti NAKA v Michalovciach. Stalo sa tak v rámci akcie s názvom Ucho, ktorej cieľom bolo zadržanie troch podozrivých z vydierania. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

"Súčasťou akcie boli aj prehliadky viacerých priestorov, kde sme našli viacero strelných zbraní a množstvo streliva, nože a mačety, ale aj drogové laboratórium," uviedla polícia. Príslušníci NAKA v spolupráci s košickým a prešovským pohotovostným policajným útvarom počas Ucha zadržali troch podozrivých z vydierania michalovského podnikateľa. Podľa policajných informácií ho mala trojica nútiť platiť neexistujúci dlh najmenej 50 tisíc eur.

Okrem zbraní, streliva, drogového laboratória a výrobne cigariet našli policajti v hangároch aj skrývajúcich sa Ukrajincov. Ako polícia uviedla, pravdepodobne pracovali na linke na výrobu cigariet. Zasahujúci policajti prípad okamžite odovzdali kriminálnemu úradu finančnej správy.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá