Záchranári prevážali novorodenca, sanitka sa zrazila s autom

TA3 TASR
28.6.2019 14:29

Pri transporte novorodenca v Bratislave sa zranili dvaja zamestnanci Národného ústavu detských chorôb. "Napriek tomu, že sami utrpeli zranenie, sa v prvom rade sa postarali o dieťa, ktoré je v súčasnosti v starostlivosti našich lekárov," uviedlo pracovisko na sociálnej sieti.

Záchranári prevážali novorodenca, sanitka sa zrazila s autom
facebook.com/KRPZBA/

K dopravnej nehode došlo v piatok krátko pred 11.30 h. "NÚDCH neposkytuje informácie o zdravotnom stave pacientov bez súhlasu zákonných zástupcov dieťaťa a rovnako informácie o zdravotnom stave dotknutých zamestnancov," zdôraznil ústav.

O nehode informovala aj polícia. "Podľa doterajších informácií prechádzal vodič na sanitke so zapnutým výstražným zvukovým a svetelným znamením po Panónskej ceste. Pri prechádzaní križovatky so Ševčenkovou ulicou došlo k stretu s vozidlom značky BMW X5. Pri náraze bolo následne vozidlo BMW odrazené do vozidla značky Citroën stojaceho v priestore križovatky," priblížila na sociálnej sieti.

Dychová skúška vodičov požitie alkoholu vylúčila. Škoda spôsobená dopravnou nehodou bola predbežne vyčíslená na 60.000 eur. Okolnosti dopravnej nehody objasňujú policajti odboru dopravných nehôd.

zdielať
zdielať
mReportér
Komentáre k článku
Zdielajte článok