Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Aktualizované:
Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA
Výber agentúrnych fotografií z uplynulých siedmich dní.

1. Osamelý George, posledná korytnačka svojho druhu, zomrel. Vedci sa tohto unikátneho, asi 100-ročného tvora snažili dlhé roky spáriť s príbuznými druhmi. Neúspešne. (AP Photo/Galapagos National Park Direction)

2. Američan Mike Alexandrov pláva 100 metrov prsia počas prípravy na olympijské hry.  (AP Photo/David Phillip)

3. Ruský prezident Vladimir Putin prechádza počas návštevy Izraela popri smutne známom nápise Arbeit Macht Frei - Práca očisťuje. (AP Photo/RIA Novosti, Alexei Druzhinin, Presidential Press Service)

4. Interiér novej budovy Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave po slávnostnom otvorení. Foto: SITA/Marián Peiger

5. Luke Taylor, kadet americkej Pobrežnej stráže, prechádza cez chodbu, na ktorej sú nastúpení tohtoroční nováčikovia. (AP Photo/U.S. Coast Guard, NyxoLyno Cangemi)

6. "Sladký život" v Severnej Kórei. Roľníkom, ktorí ťažko pracujú na poli pri meste Sinuiju, spríjemňuje prácu hudba vojenskej kapely. (AP Photo) CHINA OUT

7. Západné Japonsko, prefektúra Kagawa. Pracovníci aranžujú špeciálne vyšľachtené melóny v tvare kocky, ktoré nezaberajú toľko miesta. Predávajú sa za asi 10 000 jenov za kus. (AP Photo/Kyodo News)

8. Olympijské kruhy na svetoznámom Tower Bridge v Londýne. Podujatie sa začne už o pár týždňov. (AP Photo/Lefteris Pitarakis)

9. Astronauti NASA na orbite si užívajú posledné dni v beztiažovom stave. Na začiatku júla sa vracajú na Zem. (AP Photo/NASA, Andre Kuipers)

10. Svojich taikonautov poslala do vesmíru aj Čína. Spojili sa s experimentálnou vesmírnou stanicou Nebeský palác a po niekoľkých dňoch sa bez väčších problémov vrátili. (AP Photo/Xinhua, Wang Jianmin)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá