Na MS v plážovom volejbale obhájili favoriti vlaňajšie tituly

V Senci vyvrcholili majstrovstvá Slovenska v plážovom volejbale. Mužské aj ženské finále sa rozhodovalo až v tiebreaku, pričom sa z víťazstva tešili nasadené jednotky.

Najvyššie nasadené páry Natália Dubovcová s Andreou Štrbovou a Ľuboš Nemec s Patrikom Pokopcom obhájili tituly majstrov Slovenska v plážovom volejbale. Triumfovali na víkendovom finálovom turnaji národnej CUC Beach Tour 2018 v Senci.

"Dubovcová, ktorá je absolútna líderka v počte slovenských titulov, v Senci vybojovala svoj celkovo ôsmy primát. Štrbová, Ľ. Nemec aj Pokopec majú na konte zhodne dve prvenstvá," informoval internetový portál svf.sk. V mužskej aj ženskej kategórii štartovalo dvanásť párov.

Muži:
finále: Ľuboš Nemec, Patrik Pokopec - Igor Horváth, Michal Kollár 2:1 (14, -21, 11)
o 3. miesto: Michal Hovorka, Ján Namešanský - Tomáš Halanda, Tomáš Patúc 2:0 (15, 18)

semifinále: Ľuboš Nemec, Patrik Pokopec - Michal Hovorka, Ján Namešanský 2:0 (15, 16), Tomáš Halanda, Tomáš Patúc - Igor Horváth, Michal Kollár 0:2 (-21, -13)

Ženy:
finále: Natália Dubovcová, Andrea Štrbová - Ľubica Šipošová, Lucia Behúnová 2:1 (-17, 7, 7)
o 3. miesto: Eva Eleková, Lucia Zaťková-Čižmárová - Silvia Poszmiková, Dominika Nestarcová 0:2 (-17, -19)

semifinále: 
Natália Dubovcová, Andrea Štrbová - Eva Eleková, Lucia Zaťková-Čižmárová 2:0 (0, 0) - bez boja, Eleková a Zaťková-Čižmárová nenastúpili, Silvia Poszmiková, Dominika Nestarcová - Ľubica Šipošová, Lucia Behúnová 0:2 (-19, -13)

TOP videá

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá