V reštaurácii aj vo fontánach. Caps trofej poriadne oslávili

V honosnej reštaurácii, na bejzbalovom štadióne Nationals Park, ale aj vo fontánach v meste s obyčajnými ľuďmi oslavovali hokejisti Washingtonu zisk Stanleyho pohára. Hlavnou postavou bol ruský útočník a zároveň kapitán tímu Alexander Ovečkin.

Hokejisti Washingtonu Capitals oslavovali zisk Stanleyho pohára v tanečnom klube v Las Vegas, neskôr ukázali víťaznú trofej v Národnom parku. Kapitán Alexander Ovečkin spolu s Nicklasom Bäckströmom zdvihli pohár nad hlavu aj pri vychádzaní z lietadla po prílete do hlavného mesta USA.

"Stále nemôžem uveriť, že sme získali Stanleyho pohár. Je to úžasné a nikdy na to nezabudneme," citoval Ovečkina portál sports.yahoo.com. Oslava s fanúšikmi je na programe v utorok. "Bude to úžasné nie len pre nás, ale pre celé mesto, ktoré na to veľmi dlho čakalo," vyhlásil Bäckström. Vedenie Capitals bude v najbližších týždňoch riešiť budúcnosť niektorých svojich hráčov a tiež trénera Barryho Trotza. "Teraz o tom nechcem hovoriť. Treba to vyriešiť v pokoji," uviedol 55-ročný tréner.

TOP videá

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá