New Jersey vyhralo vo Philadelphii a vyrovnalo stav série

New Jersey vyhralo vo Philadelphii a vyrovnalo stav série
Zdroj foto: SITA
Hokejisti New Jersey zvíťazili v noci na stredu v zápase 2. kola play off zámorskej NHL na ľade Philadelphie 4:1 a vyrovnali tak stav série na 1:1.

Domáci "letci", hrajúci stále bez slovenského obrancu Andreja Meszároša, sa ujali vedenia už v 3. minúte zásluhou Matta Reada, no bol to zároveň ich jediný presný zásah v stretnutí. Hostia dlho nevedeli nájsť recept na brankára Iľju Bryzgalova, "diabli" však v záverečnej tretine pretavili svoj tlak do štyroch gólov.
Séria sa po dvoch dueloch vo Philadelphii presunie do New Jersey, tretí zápas je na programe v noci na piatok.

play off NHL, 2. kolo:
Východná konferencia:

Philadelphia - New Jersey 1:4 /stav série: 1:1/

<object width="640" height="383" id="embed" classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000"><param name="movie" value="http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter/embed.swf" /><param name="quality" value="high" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /><param name="flashVars" value="hlg=20112012,3,222&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/" /><embed name="embed" pluginspage="http://www.adobe.com/go/getflashplayer" src="http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter/embed.swf" type="application/x-shockwave-flash" width="640" height="383" quality="high" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" flashVars="hlg=20112012,3,222&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/"></embed></object>

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá