Veľká hollywoodska záhada má nové índície. Podozrivým je známy herec

Veľká hollywoodska záhada má nové índície. Podozrivým je známy herec
Zdroj foto: TASR
Americká polícia, zaoberajúca sa prípadom podozrivej smrti americkej herečky Natalie Woodovej, najnovšie za podozrivého označila Woodovej manžela Roberta Wagnera, informovala vo štvrtok spravodajská stanica BBC.

Vyšetrovatelia z losangelskej polície uviedli, že Wagner stále "mení svoje výpovede" a jeho verzie celej udalosti "nesedia". Štyridsaťtriročná Woodová sa utopila 29. novembra 1981 počas plavby neďaleko ostrova Santa Catalina pri pobreží južnej Kalifornie. Na jachte bola s manželom Wagnerom a ďalším hercom Christopherom Walkenom.

Smrť Woodovej bola označená za nešťastnú náhodu, doposiaľ však nie je jasné, čo presne sa na lodi v tom čase naozaj odohralo. Táto udalosť sa považuje za jednu z najväčších záhad v Hollywoode. Polícia Woodovej prípad znova otvorila v roku 2011. "Ako prípad uplynulých šesť rokov vyšetrujeme, domnievam sa, že (Wagner) je teraz podozrivým," povedal pre stanicu CBS News John Corina z úradu šerifa v Los Angeles. "Vieme, že on bol poslednou osobou, ktorá bola s Woodovou pred jej zmiznutím," pokračoval. "Trvalo jemne mení svoje opisy toho, čo sa stalo. A jeho verzie jednoducho nesedia," dodal.

Polícia pôvodne predpokladala, že Woodová sa pošmykla pri upevňovaní záchranného člna, spadla cez palubu a utopila sa. Jej telo sa našlo približne 1,5 kilometra od jachty.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá