Napriek samozrejmosti, s akou k existencii pôdy pristupujeme, zohráva kľúčovú úlohu vo fungovaní života. Nie každý vie, čo sa pod našimi nohami odohráva. Čo o pôde teda vieme, čím je pre nás taká dôležitá a ako sa o ňu staráme? Viac povedal vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Ladislav Miko, ktorý je aj biológom, ekológom a vedcom.


Viac
k Téme
P. Slezáková o tom, ako počas pandémie minimalizovať odpad
Ľudia sú v týchto dňoch viac doma, ako obvykle. Viac nakupujú, varia, míňajú viac vody aj elektriny. Pandémia má vplyv aj na množstvo odpadu, ktoré domácnosti produkujú. Ako ho minimalizovať, to sme sa pýtali lektorky environmentálnej výchovy Petry Slezákovej.
Najnovšie: Spoločnosť
TOP videá
na stránke ta3.com
Vážení diskutujúci!
Teší nás váš záujem vyjadrovať svoj názor a diskutovať pod príspevkami, ktoré sú uverejnené na našej webovej stránke. Je v našom záujme, aby komunita našich čitateľov komunikovala na vecnej, demokratickej a ľudsky akceptovateľnej úrovni, preto sme sa rozhodli vymedziť pravidlá, v rámci ktorých by podľa nás mala prebiehať debata pod článkami. Veríme, že diskusiu neochudobnia, naopak, pomôžu k jej vecnejšej rovine.
Keďže sa na našej webstránke nachádzajú tisícky článkov a nie je v našich možnostiach neustále ich monitorovať, budeme radi, ak nám v tom pomôžete. Hneď vedľa tohoto Kódexu pribudla možnosť nahlasovať nevhodné príspevky.
Za nevhodné považujeme príspevky:
Ďakujeme za pochopenie.
Tím TA3