NHL: Pánik s Arizonou opäť bez bodu, nedarilo sa ani Tatarovi

25.3.2019 07:38

Hokejisti Arizony prehrali v zápase NHL na ľade New Yorku Islanders 0:2. Slovenský útočník Richard Pánik nastúpil v prvej formácii, ale do streleckej listiny sa nezapísal. "Kojoti" prehrali piatykrát za sebou. V ďalšom zápase si Washington poradil s Philadelphiou 3:1.

Montreal v zostave s Tomášom Tatarom prehral na ľade Caroliny 1:2 po predĺžení a nepredĺžil tak svoju trojzápasovú víťaznú sériu.

Washington - Philadelphia 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Góly: 4. T. Wilson (Jensen, Ovečkin), 31. Boyd (Niskanen, Dowd), 49. Vrána (Connolly) - 38. J. Voráček

New York Islanders - Arizona 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Góly: 5. Eberle (Leddy, J. Boychuk), 57. Nelson (Komarov)
Richard Pánik (Arizona)17:47 min, 4 strely na bránku, 3 "hity"

Carolina - Montreal 2:1 po predĺžení (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)

Góly: 55. T. van Riemsdyk (Ferland, Martinook), 64. Svečnikov (J. Staal) - 15. Byron (Gallagher, N. Thompson)
Tomáš Tatar (Montreal) 17:24 min, 2 trestné minúty, 3 strely na bránku, 2 "hity"

Chicago - Colorado 2:1 po predĺžení (0:0, 0:1. 1:0 - 1:0)

Góly: 42. Anisimov (Seabrook), 62. Keith (Saad) - 36. Kerfoot (Barrie, MacKinnon)

Vancouver - Columbus 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Góly: 17. J. Anderson (Dubois, McQuaid), 21. Dubois (Panarin), 27. Dzingel (J. Anderson), 48. Bjorkstrand (Jenner, Wennberg), 51. J. Anderson