NBA: 76ers doma naďalej stopercentní, Irving hrdinom Bostonu

17.11.2018 08:45

Basketbalisti Philadelphie 76ers zdolali v NBA Utah Jazz 113:107. Jimmy Butler, ktorý zamieril do Philadelphie v rámci hromadnej hráčskej výmeny z Minnesoty, zažil víťaznú domácu premiéru v drese Sixers, k úspechu pomohol 28 bodmi. Joel Embiid prispel k víťazstvu 23 bodmi. Philadelphia zostáva jediným tímom, ktorý v domácom prostredí ešte neprehral.

V ďalšom zápase si Boston poradil s Torontom 123:116 až po predĺžení. Lídrom domácich bol Kyrie Irving, ktorý si s 43 bodmi vylepšil tohtosezónne maximum. Z toho 17 bodov zaznamenal v záverečných deviatich minútach riadneho hracieho času a prsty mal vo všetkých košoch Celtics v predĺžení.

Rovnako 43 bodmi a osobným sezónnym rekordom sa mohol v noci pochváliť aj Anthony Davis, ktorý pridal aj 17 doskokov a potiahol New Orleans k výhre 129:124 nad New Yorkom.

Boston - Toronto 123:116 pp

Indiana - Miami 99:91

Philadelphia - Utah 113:107

Washington - Brooklyn 104:115

Memphis - Sacramento 112:104

Minnesota - Portland 112:96

New Orleans - New York 129:124

Milwaukee - Chicago 123:104