Tomáš Klus a jeho Cílová skupina sa vracajú do Bratislavy

16.4.2015 15:10 | zdroj: PR
Tomáš Klus a jeho Cílová skupina sa vracajú do Bratislavy
  • Zdieľať

Už o týždeň sa český pesničkár Tomáš Klus po takmer ročnej pauze vracia do nášho hlavného mesta. So svojou Cílovou skupinou vystúpia v Bratislave na jedinom jarnom koncerte.

Bratislavský koncert je výnimočný tým, že je unikátnym spojením predchádzajúcej PROMĚNAMĚ TOUR a novej PŘEJU TI TOUR. Práve vďaka tomuto prepojeniu sa návštevníci koncertu, ktorý sa bude konať 23.4.2015 v bratislavskej HANT Aréne, známej tiež ako športová hala Pasienky, môžu tešiť nielen na skvelý hudobný zážitok na ktorý sú priaznivci už vďaka v minulosti odohraným koncertom zvyknutí, ale aj na 8 nových skladieb, ktoré u nás ešte nezazneli.

Klus so svojou družinou po prvý raz odohrá pred slovenským publikom naživo skladbu PŘEJU TI, podľa ktorej vznikol názov nového turné. K tejto piesni nedávno nakrútili aj videoklip, ktorý behom niekoľkých dní zožal mimoriadny úspech. "Přeju Ti vznikla k tomuto turné. Spolu s ľuďmi chceme na koncerte písať priania a počas tejto piesne si ľudia budú tie priania navzájom odovzdávať, takže si z toho koncertu každý niečo odnesie" prezradil Tomáš, čo pieseň symbolizuje.


Okrem spomínaných nových piesní z pripravovaného nového albumu chlapci sľubujú aj vynovenú show po vizuálnej stránke. Hudobný zážitok umocní aj vynovená svetelná projekcia a videoprojekcia.

"Tomáš Klus je v súčasnosti jednoznačne jedným z najpopulárnejších spevákov v Česku. Teší nás, že si podmanil aj slovenské publikum. Aj z tohto dôvodu zostali v predaji už len posledné vstupenky" prezradil organizátor slovenskej časti turné z agentúry Trio Production.

Ani vy si nenechajte ujsť vynovenú show Tomáša Klusa a jeho Cílovej skupiny. Posledné lístky na koncert, ktorý sa uskutoční 23.4.2015 v HANT Aréne sú dostupné v sieti Ticketportal.

Viac informácií o pripravovanom koncerte nájdete na www.mejdanroku.sk

TOP videá