Dobrodružstvo ako z vesmíru. Študenti strávili týždeň izolovaní v „marťanskej stanici“ na Zemi

Zažili dobrodružstvo, na ktoré budú bezpochyby spomínať až do konca života. Štvorica študentov strávila celý týždeň v priestoroch marťanskej vesmírnej stanice. Tá je síce na Zemi, ale marsonauti v nej boli izolovaní od okolitého sveta. Konzumovali stravu, akú by jedli aj na Marse, a komunikovať mohli len s riadiacim strediskom. Správa od nich tam však dorazila vždy až po 20 minútach, presne tak, ako keby putovala z Marsu.

Máš dobrý tip na reportáž?

Stiahni appku a pošli video zaujimavých udalostí z tvojho regiónu.

Zistiť viac
zdielať
zdielať
sledovať
mReportér edit
Komentáre k článku
Zdielajte článok
Sledujte ta3 na Google news po kliknuti zvoľte "Sledovať"