Legendárny Bode Miller sa ocitol na súde. Drogy, ktoré našli v jeho aute, vraj patrili kamarátovi
Bývalý americký lyžiar Bode Miller sa na súde v štáte Idaho nepriznal k držbe psychotropných látok.
Bode Miller.
Štyridsaťosemročnú dlhoročnú oporu americkej reprezentácie zadržala začiatkom mesiaca polícia po kontrole vozidla, nájdené drogy však podľa olympijského šampióna z roku 2010 zo superkombinácie a štvornásobného majstra sveta patrili jeho priateľovi.
Podľa policajnej správy mal Miller pri sebe 4,1 gramu halocinogénnych húb. Po zadržaní ho prepustili na kauciu 5000 dolárov.
„Môj priateľ, ktorý bol so mnou, mal pri sebe menšie množstvo konope. Nevedel som o tom. S políciou sme plne spolupracovali, verím, že obvinenie voči mne bude stiahnuté,“ zverejnil Miller podľa DPA.