Kaufland otvoril ďalšie tri nové obchodné domy

26.2.2015 11:37 | zdroj: PR
Kaufland otvoril ďalšie tri nové obchodné domy
  • Zdieľať

Dňa 26. februára 2015 o 7.00 hodine boli otvorené v Šamoríne, Bratislave – Dúbravke a vo Veľkom Krtíši ďalšie tri obchodné domy Kaufland, spolu ich je teda už 57.

Areál obchodného domu v Šamoríne sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 15 650 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 3 640 m2 a predajná plocha zhruba 1 950 m2.

Areál obchodného domu v Bratislave – Dúbravke sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 17 480 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 5 720 m2 a predajná plocha zhruba 3 870 m2.

Areál obchodného domu vo Veľkom Krtíši sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 14 562 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 3 560 m2 a predajná plocha zhruba 2 009 m2.

Príchod ďalších obchodných domov do jednotlivých miest prináša predovšetkým ich obyvateľom, ale aj obyvateľom blízkeho okolia nové nákupné možnosti, bohatú a pestrú ponuku potravinových a nepotravinových výrobkov, nové značky, kvalitný servis, ako aj doplnkové služby a v neposlednom rade aj nové a stabilné pracovné miesta. Obchodný dom Kaufland ponúka sortiment, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Obzvlášť veľkú pozornosť venuje sortimentu čerstvého tovaru, ktorý je zákazníkmi dlhodobo veľmi pozitívne hodnotený, a v ktorom patrí medzi lídrov na slovenskom trhu.

Ťažiskovým bodom je oddelenie ovocia a zeleniny, ktoré je denne zásobované čerstvým tovarom. Zákazníci v ňom nájdu stály aj sezónny tovar - od tradičnej domácej zeleniny, cez špeciálne a v súčasnosti veľmi obľúbené balené šalátové zeleniny, až po exotické ovocie. V oddelení obslužných pultov si prídu na svoje zákazníci, ktorí obľubujú domáce regionálne výrobky, ale aj "fajnšmekri", ktorí vyhľadávajú špeciality. Nájdu tu údeniny, lahôdky domácej a medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy syrov, šaláty, aj rôzne pochúťky pre gurmánov.

Samoobslužné oddelenie mäsa ponúka čerstvé mäso pod značkou K-Purland, ktoré dostať exkluzívne len v obchodom dome Kaufland. Ide o mäso a mäsové špeciality pripravené vo vlastnom mäsokombináte.

Okrem potravinového sortimentu Kaufland ponúka aj kvalitný a cenovo výhodný tovar v oddeleniach domácich potrieb, textilu, elektra, papiernictva a hračiek, ďalej sezónne výrobky a akciový nepotravinový tovar, ktorý sa každý týždeň mení.

Parkovisko obchodného domu v Šamoríne má kapacitu okolo 151 parkovacích miest, v Bratislave – Dúbravke okolo 253 parkovacích miest a vo Veľkom Krtíši okolo 159 parkovacích miest.

Otvorením hypermarketov Kaufland sa v každom meste vytvorilo približne 70 stálych pracovných miest a 15 brigádnických pracovných miest. Zamestnanci sú prevažne z blízkeho okolia predajne. Spoločnosť Kaufland tak opäť potvrdzuje, že patrí k najväčším a najstabilnejším zamestnávateľom na Slovensku.

Skupina Kaufland patrí k lídrom medzi obchodnými reťazcami a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 1000 úspešných samoobslužných obchodných domov.