Babiš, Tusk, Magyar a Fico si sadnú za jeden stôl. V maďarskom Gödöllő sa bude rokovať o oživení V4

V utorok (23. 6.) sa v maďarskom meste Gödöllő neďaleko Budapešti stretnú premiéri V4. Andrej Babiš, Donald Tusk, Péter Magyar a Robert Fico budú rokovať o oživení spolupráce v Grasalkovičovom kaštieli.

Štvorica lídrov sa na krátko stretla minulý týždeň v Bruseli na okraji samitu Európskej únie. Vtedy zaznela pomerne jasná politická vôľa obnoviť aktívnejšiu spoluprácu v rámci Vyšehradskej skupiny.

zdielať
zdielať
sledovať
mReportér edit
Komentáre k článku
Zdielajte článok
Sledujte ta3 na Google news po kliknuti zvoľte "Sledovať"