Nehoda amerického golfistu stále rezonuje. Tiger Woods končí na neurčito s golfom, chce sa sústrediť na liečbu

Športovým svetom stále rezonuje zatknutie legendárneho amerického golfistu Tigera Woodsa, ktorý mal minulý týždeň dopravnú nehodu na Floride. Zábery z policajnej kamery odhalili, že pri zadržaní bol veľmi prekvapený.

Woods tvrdí, že sa pozeral do telefónu a prepínal rádiové stanice, keď narazil do zadnej časti nákladného auta a prevrátil sa na bok. Polícia u neho vykonala test na alkohol, ktorý bol negatívny. Záznam ukazuje, že mu z vrecka vybrali dve tabletky a úrady potvrdili, že mal pri sebe lieky proti bolesti.

Zábery tiež zachytávajú, ako po nehode hovorí policajtovi, že sa rozprával s prezidentom, no nie je jasné, či hovoril o prezidentovi Donaldovi Trumpovi, ktorého bývalá nevesta je jeho priateľkou.

Woodsa neskôr prepustili na kauciu a oznámil, že na neurčitý čas končí s profesionálnym golfom, aby sa mohol sústrediť na liečbu.

zdielať
zdielať
sledovať
mReportér edit
Komentáre k článku
Zdielajte článok
Sledujte ta3 na Google news po kliknuti zvoľte "Sledovať"