Hráči SR pôjdu na prípravný zápas vlakom s fanúšikmi

Slovenská hokejová reprezentácia odohrá v príprave na nastávajúce majstrovstvá sveta štyri domáce zápasy v rámci Euro Hockey Challenge. Na zápas s Fínskom pocestujú naši hokejisti do Košíc z Bratislavy vlakom spoločne s fanúšikmi.

Slovenská hokejová reprezentácia na aprílový prípravný zápas v Košiciach proti výberu Fínska pocestuje vlakom. Duel je naplánovaný na stredu 19. apríla o 17.00 h v Steel arene. Zverenci trénera Zdena Cígera sa budú pripravovať v Bratislave a do Košíc si "odskočia" len na spomenuté stretnutie, ktorého odveta sa uskutoční v piatok 21. apríla v Bratislave.

Zaujímavosťou je, že nepôjde o linkový spoj, ale o špeciálnu súpravu, ktorou sa na zápas aj z neho môžu prepraviť aj fanúšikovia. Po ceste zastaví v Trenčíne, Žiline a Liptovskom Mikuláši. Odchod vlaku z Bratislavy je naplánovaný na 9.26 h, opačným smerom z Košíc vyrazí o 21.02 h. Dvojzápas proti Fínsku je súčasťou aprílového seriálu Euro Hockey Challenge, v rámci ktorého Slováci absolvujú aj po dve stretnutia proti Dánom, Nórom a Švajčiarom. V domácom prostredí okrem spomenutých duelov proti Fínom absolvujú Slováci aj súboje so Švajčiarmi.

"Fanúšikovia si môžu zakúpiť špeciálnu vstupenku. V cene budú mať aj lístok do spomenutého vlaku, v ktorom sa budú môcť stretnúť s hráčmi na pripravenej autogramiáde. Po zápase ich vlak, samozrejme, odvezie naspäť do Bratislavy s rovnakými zastávkami. Cestou spať sa však spolu so slovenskými hráčmi odvezú aj Fíni. Fanúšikovia v cieľovej stanici tak budú mať príležitosť odchytiť si ich a odfotiť sa. Vstupenky na zápas v Košiciach spojený s lístkom na vlak, rovnako ako vstupenky na ostatné zápasy Euro Hockey Challenge, si môžu fanúšikovia zakúpiť prostredníctvom Ticketportalu," informoval Slovenský zväz ľadového hokeja. V utorok 4. apríla popoludní si špeciálny vlak v priestoroch bratislavskej hlavnej železničnej stanice obzrú útočník Martin Bakoš a tímový manažér Roman Ulehla.

TOP videá

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá