Vodič zachránil mladú ženu, vytiahol ju z horiaceho auta

Vodič zachránil mladú ženu, vytiahol ju z horiaceho auta
Zdroj foto: KR PZ v Trnave
Mladú vodičku, ktorá ráno havarovala na Suchovskej ceste smerom do Trnavy, zachránil z horiaceho auta 54-ročný vodič, ktorý išiel za ňou. Nehoda sa stala krátko pred 06:00.

Dvadsaťdvaročná žena na Daewoo išla od Zvončína a predbiehala iné auto. Pri zaraďovaní sa do svojho jazdného pruhu neprispôsobila rýchlosť, zišla z cesty a narazila do stromu.

"S autom vyšla mimo cestu a čelne narazila do stromu. Auto začalo po nehode horieť, vodič zo Suchej nad Parnou, ktorý išiel za ňou, zastavil a ženu z horiaceho auta stihol ešte vytiahnuť. Pri náraze utrpela vodička predbežne ťažké zranenia, s ktorými bola prevezená do trnavskej nemocnice," informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Mária Linkešová. Polícia žene zadržala vodičský preukaz a o jej vine a treste sa bude rozhodovať v správnom konaní.

Polícia upozorňuje vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti. Rána na cestách ešte môžu byť zradné. Rýchlosť jazdy treba vždy prispôsobiť poveternostným podmienkam, stavu cesty a vlastným skúsenostiam za volantom.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá