Speváčka Věra Špinarová skolabovala na koncerte, je vo vážnom stave

Speváčka Věra Špinarová skolabovala na koncerte, je vo vážnom stave
Zdroj foto: ČTK
Česká speváčka Věra Špinarová leží vo vážnom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti v pražskej Fakultnej nemocnici v Motole.

S odvolaním na status, ktorý na Facebooku zverejnil Špinarovej syn, o tom informoval server iDNES.cz. V dôsledku tejto situácie 65-ročná umelkyňa ruší všetky vystúpenia do konca roka. "Mamička je momentálne v bezvedomí, ale veríme, že sa ten stav zlepší. Prosíme všetkých fanúšikov, aby na ňu mysleli a držali jej palce. Naozaj to teraz veľmi potrebuje," uviedol jej syn a zároveň producent Adam Pavlík, ktorého cituje iDNES.cz.

Speváčka skolabovala v stredu počas koncertu v meste Čáslav v Stredočeskom kraji. Vďaka prítomnosti lekárky v sále a bleskovému zásahu záchranárov jej okamžite poskytli prvú pomoc. Následne po stabilizácii životných funkcií ju previezli vrtuľníkom do nemocnice.

Portál iDNES.cz ďalej uviedol, že u Špinarovej nastala zástava srdca. Podľa informácií jej syna, ktorý je v kontakte s lekármi a svoju matku navštívil, je jej stav zatiaľ veľmi vážny. Rodina zároveň prosí médiá o zhovievavosť. Fanúšikovia, ktorí si už kúpili vstupenky na zrušené koncerty, ich môžu vrátiť.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá