Nehoda na D1 pri Piešťanoch si vyžiadala ľudský život. Polícia ukázala, ako sa auto prevrátilo na strechu
Polícia zverejnila video z nehody na diaľnici D1 medzi Piešťanmi a Trnavou, pri ktorej vo štvrtok zomrela žena.
Na diaľnici D1 medzi Piešťanmi a Trnavou došlo k tragickej dopravnej nehode. Nehoda si vyžiadala život 74-ročnej ženy a ťažké zranenie 80-ročného vodiča.
Podľa informácií Hasičského a záchranného zboru utrpela spolujazdkyňa zranenia nezlučiteľné so životom. Nehoda sa stala na 78. kilometri v smere na Bratislavu.
Auto sa niekoľkokrát prevrátilo
„Vodič vozidla zn. Seat Ibiza pri prechádzaní z pravého do ľavého jazdného pruhu pravdepodobne nevenoval dostatočnú pozornosť vedeniu vozidla. Po následnom strhnutí volantu dostal šmyk, pričom sa vozidlo niekoľkokrát prevrátilo a zostalo stáť na streche,“ uviedla polícia na sociálnej sieti.
Na mieste nehody bol prítomný znalec z odboru cestnej dopravy a v súvislosti s udalosťou začala polícia trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenie.
„Všetky okolnosti, za ktorých k tragickej zrážke vozidiel došlo budú predmetom ďalšieho vyšetrovania a znaleckého skúmania,“ dodala polícia.
Náhle zatočil a vrazil do zvodidiel. Vodič prežil, no spolujazdkyňa nie, na D1 pri Piešťanoch je prejazdný jeden pruh
Nehoda na Horehroní si v októbri vyžiadala šesť obetí. Najmladšou bol iba 14-ročný chlapec.
Máš dobrý tip na reportáž?
Stiahni appku a pošli video zaujimavých udalostí z tvojho regiónu.
Zistiť viac