PR správa

Investovanie je stav mysle. Nová reklamná kampaň XTB spustená na štyroch kontinentoch

7.11.2025 00:00

Investičná aplikácia XTB predstavuje najnovšiu reklamnú kampaň s globálnym ambasádorom značky Zlatanom Ibrahimovićom. Ide o najrozsiahlejšiu kampaň v histórii značky, ktorá bude prebiehať na 13 trhoch na štyroch kontinentoch až do konca tohto roka.

thumbnail_XTB Zlatan 1 - press M.jpg
Foto:

Finančná sloboda sa začína dostupnosťou. Kým kedysi investovanie pôsobilo ako tajný klub, dnes sa zmestí do smartfónu. Stále viac ľudí sa o investovaní nielen rozpráva, ale podnikajú kroky, aby si zaistili finančnú budúcnosť. Najnovšia kampaň XTB vyzýva každého, aby sa pridal k rastúcej komunite ľudí, ktorí nechávajú svoje peniaze pracovať pre nich.

4 kontinenty, 13 trhov

Nová kampaň XTB sa zameria na 13 trhov v Latinskej Amerike, Európe, na Blízkom východe a v Ázii. Reklamy s ambasádorom značky Zlatanom Ibrahimovićom budú zverejnené naprieč digitálnymi kanálmi, v televízii a na platformách video-on-demand. Kampaň zasiahne aj verejné priestory prostredníctvom klasickej aj digitálnej outdoor reklamy. Na niektorých trhoch sa objaví aj v rádiu a kinách. Spúšťať sa bude postupne a potrvá do konca roka 2025.

thumbnail_XTB Zlatan 2 - press M.jpg Foto:

„V posledných rokoch sa XTB rozvinula na univerzálnu investičnú aplikáciu a najnovšia kampaň zdôrazňuje túto transformáciu. Zameriavame sa na emocionálnejšiu komunikáciu, ktorá mení spôsob, akým ľudia vnímajú investovanie – ako neoddeliteľnú súčasť života. Investovanie je dnes nevyhnutnosť a každý by mal zvážiť, ako nechať svoje peniaze pracovať, bez ohľadu na počiatočnú sumu. Mnohí čakajú, kým budú mať ‚dosť' peňazí, no v skutočnosti aj investovanie päť eur denne môže mať veľký význam. Nikdy nie je nesprávny čas začať investovať. A práve toto posolstvo je jadrom novej kampane,” hovorí Vladimír Holovka, riaditeľ XTB pre Česko, Slovensko a Maďarsko.

Koncept kampane pripravila poľská kreatívna agentúra 180heartbeats + JUNG v MATT. Spot bol natočený v poľskej Varšave v réžii Marcina Filipeka. Produkciu zastrešila produkčná spoločnosť DOBRO, zatiaľ čo obrazovú postprodukciu spracoval tím Platige Image. Hudbu ku spotu zložil Piotr Krygier.

zdielať
zdielať
sledovať
mReportér edit
Komentáre k článku
Zdielajte článok
Sledujte ta3 na Google news po kliknuti zvoľte "Sledovať"