Slovenku Čepelovú pokorila Nemka Becková za 70 minút

Slovenku Čepelovú pokorila Nemka Becková za 70 minút
Zdroj foto: SITA/Ľudovít Vaniher
Slovenská tenistka Jana Čepelová prehrala za 70 minút 2:6, 2:6 s Nemkou Annikou Beckovou nasadenou ako ôsmou v zápase 1. kola dvojhry na turnaji WTA International Hungarian Ladies Open v maďarskej Budapešti (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch Rebound Ace v hale).

98. miesto v singlovom renkingu

Dvadsaťtriročná niekdajšia členka Top 50 Čepelová figuruje na 98. mieste v singlovom renkingu. Predminulý víkend sa zo zdravotných dôvodov napokon nezapojila do stretnutia Taliansko - SR (2:3) na antuke v hale PalaGalassi vo Forli v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára federácie 2017 reprezentačných družstiev žien.

Košičanka do pondelka naposledy bola v akcii 30. januára na "challengeri" WTA v Tchaj-peji na Taiwane a v 1. kole nestačila na Luxemburčanku Mandy Minellovú (6:1, 6:7 /2/, 4:6).

S Beckovou už dvakrát prehrala

S rovesníčkou Beckovou má zverenkyňa Martina Zathureckého Čepelová aktuálnu kompletnú medzinárodnú štatistiku 4:6 aj so zahrnutím juniorského obdobia oboch. Predvlani v septembri prehrala v osemfinále v uzbeckom Taškente s touto rivalkou dvakrát 4:6.

Dvojhra - 1. kolo:
Annika Becková (Nem.-8) - Jana Čepelová (SR) 6:2, 6:2 za 70 minút

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá