Pri Nových Zámkoch sa zrútilo do kukuričného poľa malé lietadlo. Pilot neprežil
V nedeľu dopoludnia, približne o desiatej hodine, došlo k tragickej nehode v obci Tvrdošovce pri Nových Zámkoch. Podľa prvotných informácií tam spadlo malé športové lietadlo.
V lietadle sa nachádzal len pilot, ktorý podľa informácií Markízy na mieste podľahol zraneniam.
Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Tomáš Havetta, na mieste zasahujú všetky záchranné zložky. Potvrdil, že v stroji sa nachádzala len jedna osoba, ktorá po príchode záchranárov nejavila známky života.
O tragédii neskôr na sociálnej sieti informoval aj profil Polícia SR - Nitriansky kraj. Ten doplnil, že zosnulý muž mal 81 rokov.
Havetta ďalej uviedol, že s lietadlom sa zrútil do kukuričného poľa. Na mieste sa aktuálne už nachádza vyšetrovateľ Leteckého a námorného vyšetrovacieho útvaru Ministerstva dopravy SR. Presné okolnosti a príčiny nehody budú predmetom vyšetrovania.
Pasažieri si mysleli, že je s nimi koniec. Lietadlo z ničoho nič prudko kleslo o 91 metrov, vyhýbalo sa stíhačke
V Martine v máji 2024 havaroval vetroň.
Máš dobrý tip na reportáž?
Stiahni appku a pošli video zaujimavých udalostí z tvojho regiónu.
Zistiť viac