Hashim Thaçi

5.11.2020
12.7.2020
29.6.2020
26.6.2020
24.6.2020
26.3.2020
27.12.2019
22.8.2019
20.1.2019
9.9.2018
11.6.2017
16.1.2017
8.12.2014
28.10.2014
9.6.2014
19.4.2013
7.4.2013
30.3.2013
16.1.2013