Podpredseda vlády

15.10.2022
14.7.2022
21.6.2022
13.1.2022
1.4.2021
24.3.2021
10.12.2020
19.8.2020
25.5.2020
24.2.2020
23.1.2020
1.8.2019
30.5.2019
30.1.2019
8.12.2018
16.7.2018
9.5.2018
4.4.2018
19.3.2018