Pozrite záznam tlačovej besedy strany SaS, na ktorej predstavitelia strany informovali o trestnom oznámení pre podvody v kompexe Bonaparte.
Kočnera začali stíhať pre údajné vydieranie novinára Valčeka
Polícia začala trestné stíhanie vo veci údajného vydierania reportéra denníka SME Adama Valčeka. "Môžeme potvrdiť, že 28. júna vyšetrovateľ národnej kriminálnej agentúry začal trestné stíhanie vo veci podozrenia zo spáchania trestného činu vydierania. Vzhľadom na prebiehajúce úkony viac informácií nie je možné poskytnúť," informoval hovorca policajného prezídia Michal Slivka. O veci ako prvý informoval portál mediálne.sk.
na stránke ta3.com
Vážení diskutujúci!
Teší nás váš záujem vyjadrovať svoj názor a diskutovať pod príspevkami, ktoré sú uverejnené na našej webovej stránke. Je v našom záujme, aby komunita našich čitateľov komunikovala na vecnej, demokratickej a ľudsky akceptovateľnej úrovni, preto sme sa rozhodli vymedziť pravidlá, v rámci ktorých by podľa nás mala prebiehať debata pod článkami. Veríme, že diskusiu neochudobnia, naopak, pomôžu k jej vecnejšej rovine.
Keďže sa na našej webstránke nachádzajú tisícky článkov a nie je v našich možnostiach neustále ich monitorovať, budeme radi, ak nám v tom pomôžete. Hneď vedľa tohoto Kódexu pribudla možnosť nahlasovať nevhodné príspevky.
Za nevhodné považujeme príspevky:
Ďakujeme za pochopenie.
Tím TA3