Z bratislavského letiska sa bude lietať do dvoch nových miest

Z bratislavského letiska sa bude lietať do dvoch nových miest
Zdroj foto: SITA/Marko Erd
Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave pribudnú na prelome októbra a novembra tohto roka dve nové letecké spojenia. Nové pravidelné obojsmerné linky spustí letecká spoločnosť Ryanair do Bologne v Taliansku a Solúna v Grécku.

Do Grécka až tromi spojmi

Obe s frekvenciou dvakrát týždenne. Nové letecké trasy, ako informovali v Bratislave predstavitelia spoločnosti, otvoria počas zimného letového poriadku, ktorý vstúpi do platnosti koncom októbra a potrvá do konca marca.

Solún  sa tak stane tretím mestom v Grécku, kam bude Ryanair pravidelne lietať z Bratislavy, keďže v súčasnosti už prevádzkuje linku do hlavného mesta Atény a spiatočne, rovnako dva razy v týždni, a linku na ostrov Korfu, ktorá je v prevádzke počas letnej dovolenkovej sezóny každý piatok.

Spoločnosť ponúka 17 destinácií

Bologna je piatou talianskou destináciou z Bratislavy popri celoročných linkách do Milána a Ríma a sezónnych letných linkách do Alghera na Sardínii a Trapani na Sicílii.

Letecká spoločnosť ponúkne v zime 2017/2018 z bratislavského letiska spolu 17 destinácií a 57 letov týždenne, čo je nárast o šesť letov týždenne a dve destinácie v porovnaní so súčasným zimným letovým poriadkom.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá