Pred VC Belgicka zdolal zákruty najlepšie Holanďan Verstappen

V druhom tréningu pred Veľkou cenou Belgicka sa v najlepšom svetle ukázali pretekári Red Bullu. Dalo sa čakať, že rýchle zákruty budú ich monopostu RB12 vyhovovať, ale že budú takto na čele, čakal asi málokto. Prvý bol Max Verstappen, druhý Daniel Ricciardo.

HOSŤ V ŠTÚDIU: J. Chovan o Tipsport lige

Na novú hokejovú sezónu sa pripravuje aj nováčik. Tipsport liga sa začína 9. septembra a Nové Zámky rozhodne nechcú byť iba do počtu. Aj o tom sme sa rozprávali s Jánom Chovanom, športovým riaditeľom HC Nové Zámky.

HOSŤ V ŠTÚDIU: K. Boros o stretnutí v Jackson Hole

Od poslednej ekonomickej krízy prešlo 8 rokov a centrálne banky sveta sa snažia naštartovať stagnujúcu svetovú ekonomiku. Očakávané výsledky však stále neprišli. O riešení situácie hovoria zástupcovia všetkých centrálnych bánk v americkom Jackson Hole. O tom, čo môžeme od tohto stretnutia očakávať, sme sa rozprávali s Kamilom Borosom, analytikom X-Trade Brokers.

Plavčan ocenil Nadáciu TA3, vyzdvihol športový výkon Petra Káčera

V Nadácii TA3 ide ruka v ruke charita so športom. Aj preto sa množstvo jej aktivít viaže na cyklopodujatie Káčer na bicykli. Už tri roky po sebe absolvoval správca Nadácie Peter Káčer náročnú charitatívnu tour, aby aj s pomocou divákov a fanúšikov pomáhal tým, ktorí to potrebujú. Pôsobenie Nadácie TA3 si všimol aj rezort školstva.