Motoring

Motoring

Svet kolies a motorov očami našich redaktorov. Motoring prináša to najzaujímavejšie z mnohých svetových autosalónov. Predstavuje novinky v automobilovom priemysle či praktické informácie pre vodičov. Pravidelne rozkrúti kolesá testovaných áut, aby náš tím zistil čo Vám dokážu ponúknuť. Moderujú: Michal Karpat, Dodo Dúbravský

Posledné diely

Vylepšená Dacia Sandero a test Renaultu Kadjar so základným motorom

V Motoringu sme si posvietili na vylepšenia a modernizáciu značky Dacia. Zistili sme v čom sa v rámci modernizácie zlepšilo Sandero. Otestovali sme aj motor v kombinácií s dvojspojkovou automatickou prevodovkou Renaultu Kadjar a pozreli sme si aj autosalóny v Detroite aj vo Viedni.

Porovnávali sme osobné verzie štyroch nových pick-upov

V mene celej redakcie Motoringu Vám prajeme krásne a pokojné prežitie Vianočných sviatkov, aby vo Vašich domácnostiach zavládla pohoda a radosť. A k tej pohode pripájame veľký porovnávací test pick-upov, pri výrobe ktorého bolo tiež veľmi veselo.

Motoring: naftové monštrum Audi SQ7 a Nissan Qashqai

Audi vypustilo do sveta najvýkonnejšiu verziu svojej vlajkovej lode medzi SUV-čkami. Nová SQ7 nešokuje ani tak svojim výkonom, ako krútiacim momentom 900 Nm, ktorý jej zabezpečuje ťah lokomotívy a dynamiku porovnateľnú so superšportami.

Volvo S90 D5 AWD a Hyundai Ioniq v teste spotreby

Vlajková loď švédskej automobilky Volvo má ambíciu konkurovať nemeckej prémiovej trojke Audi A6, BMW 5 a Mercedes-Benz E. Ako sa jej to darí, sme zisťovali v našom teste.