Kameraman v TA3

Náplň práce:

  • práca s kamerou pri výrobe reportáží, relácií a dokumentov pre spravodajskú televíziu

Požiadavky:

  • počet rokov praxe: minimálne 1 rok
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • vodičský preukaz skupiny B
  • odborné vedomosti z oblasti práce s kamerou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • prax s výrobou reportáží, relácií alebo dokumentov
  • znalosť strihacích softvérov výhodou
  • kreatívne myslenie
  • flexibilita, ochota pracovať na pracovné zmeny a cestovať
  • samostatnosť
  • schopnosť aktívnej spolupráce a dobrej komunikácie s produkciou a redakciou

Ponúkame:

  • Základná zložka odmeny od 600 do 1400 € + zmluvná odmena podľa skúseností a praxe
Mám záujem o pozíciu