Tlačové správy

13.1.2020

TA3 v nedeľu 12.1. predpoludním jednotkou na trhu

Premiéra relácie V politike, vysielaná na TA3 12. 1. 2020, sa stala s nadpriemerne vysokou sledovanosťou až 533  tis. divákov jednotkou na trhu.

V premiére si reláciu pozrelo 533 tis. divákov a spolu s reprízou dosiahla relácia V politike kumulatívny reach 728 tis. divákov.

Hosťami relácie V politike, ktorú moderoval Norbert Dolinský, bol v prvej časti Peter Pellegrini (Smer-SD), predseda vlády a volebný líder strany. Do druhej časti relácie prijali pozvanie Andrej Danko (SNS), predseda NR SR, predseda strany a Michal Truban (PS), predseda strany. V tretej časti relácie spolu s moderátorom  diskutovali Tomáš Drucker (Dobrá voľba), predseda strany, Gyula Bárdos (SMK), volebný líder MKS, Štefan Harabin (Vlasť), volebný líder strany a Eduard Chmelár (Socialisti.sk), predseda strany.

TA3 dosiahla v nedeľu celodenný reach až 1,117 mil. divákov a zaznamenala tak nadpriemerný denný trhový podiel 3,3 %, pričom premiéra relácie V politike dosiahla v cieľovej skupine (12+ a hostia) 11,2 % trhový podiel v tom čase 35 min. jednotkou na trhu a v cieľovej skupine top manažéri s VŠ dosiahla relácia trhový podiel 13,3 %.

Obsah relácie V politike zaujal nielen širokú divácku verejnosť, ale aj mnohé slovenské médiá. Podľa agentúry Slovakia online boli vyjadrenia z relácie V politike citované vo viac ako 60 rôznych mediálnych príspevkoch.