Tlačové správy

29.3.2019

2. kolo prezidentských volieb na TA3

V sobotu od ranných hodín budú štáby TA3 monitorovať druhé kolo prezidentských volieb a prinášať divákom informácie o ich priebehu.

Od 21.30 prinesie TA3 špeciálne Volebné štúdio, v ktorom s hosťami sociologičkou a riaditeľkou Inštitútu pre výskum práce a rodiny, PhDr. Silviou Porubänovou a s výkonným riaditeľom agentúry AKO, Mgr. Václavom Hříchom, bude diskutovať moderátor Norbert Dolinský o priebehu volieb prezidenta SR.

Na začiatku volebného štúdia zverejníme exkluzívny prieskum agentúry AKO pre televíziu TA3: Ako dôverujeme lídrom politických strán a ústavným činiteľom a voličský potenciál strany dosluhujúceho prezidenta Andreja Kisku.

Po skončení moratória  bude moderátor spolu so svojimi hosťami spoločne komentovať priebežné výsledky druhého kola volieb prezidenta SR až do ich konečného výsledku.

Prostredníctvom priamych živých vstupov budú redaktori TA3 monitorovať atmosféru priamo vo volebných centrálach oboch kandidátov a prinesú ich reakcie na výsledky.

V nedeľu o 11.00 v relácii V politike privíta moderátor Norbert Dolinský novú hlavu štátu ako aj kandidáta, ktorý skončí v prezidentských voľbách na druhom mieste.