Tlačové správy

8.11.2018

Spravodajská televízia TA3 pripravuje počas komunálnych volieb špeciálne vysielanie

V sobotu, 10. novembra 2018, bude televízia v priebehu dňa vo svojom spravodajstve informovať o priebehu volieb formou živých vstupov a reportáží z volebných miestností a zo Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán.

Od 21.55 začne TA3 vysielať špeciálne Volebné štúdio, ktoré bude prinášať priebežné neoficiálne výsledky komunálnych volieb z celého Slovenska. Moderátori Peter Bielik, Rastislav Iliev a Hana Džurná budú spolu so svojimi hosťami Václavom Hříchom z Agentúry AKO a Michalom Kaliňákom zo ZMOS, prinášať a komentovať priebežné volebné výsledky. Naživo sa počas vysielania budú spájať s volebnými centrálami v krajských mestách. Špeciálne volebné štúdio bude televízia TA3 vysielať až do spočítania výsledkov zo všetkých krajských miest.

V nedeľu, 11. novembra 2017, začne televízia TA3 vysielať mimoriadne už od 06.00 a od 09.00 sa zo štúdia TA3 naživo spojíme s novozvolenými primátormi krajských miest.

Mimoriadne o 11.30 sa bude v relácii V politike moderátor Peter Bielik venovať priebehu a výsledkom komunálnych volieb spolu s lídrami politických strán. V rámci relácie televízia prinesie naživo aj tlačovú besedu Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán.


Kontakt pre novinárov:

sekretariat@ta3.com

+421 2 4820 3512