Tlačové správy

17.9.2013

Tublatanka v piatok naživo na TA3

Hosťami Pavla Kirinoviča v Rozhovoroch cez polnoc budú tento piatok členovia skupiny Tublatanka.

Legendárna Tublatanka oslavuje v týchto dňoch 30 rokov svojho pôsobenia na slovenskej hudobnej scéne. Obľúbení rokeri budú pri tejto príležitosti hosťami Pavla Kirinoviča v talkshow Rozhovory cez polnoc. Už tento piatok naživo o 23:15.

„Diváci sa môžu už teraz spolupodieľať na obsahu relácie a pýtať sa hudobníkov na všetko, čo ich zaujíma. Svoje otázky nám môžu posielať na adresu ta3@ta3.com alebo prostredníctvom sociálnej siete na https://www.facebook.com/televiziaTA3. Diváci budú mať príležitosť interaktívne vstupovať do živého vysielania aj v piatok. Našim divákom - ako prvým - predstavíme vlastný dokument Tublatanky, ktorý skupina pripravila pri príležitosti svojich narodenín,“ hovorí Martina Kyselová, šéfredaktorka televízie TA3.

Televízia TA3 uviedla Rozhovory cez polnoc na svoje obrazovky na jar 2013. Reláciu vysiela TA3 naživo každý piatok o 23:15. Jej reprízu si diváci môžu pozrieť v sobotu o 20:00. „Relácia sa teší veľmi dobrému diváckemu ohlasu. Veríme, že nových priaznivcov si tento formát nájde aj vďaka pripravovaným malým vylepšeniam,“ dodáva Martina Kyselová. Moderátormi Rozhovorov cez polnoc sú redaktori spravodajstva TA3 – Pavol KirinovičNorbert Dolinský.