Tlačové správy

18.1.2012

Klub 3 odštartoval pozitívne

Spravodajská televízia TA3 uviedla včera v premiére novú reláciu Klub 3. Diskusná relácia na politické  témy  pod moderátorskou taktovkou Anny Ghannamovej odštartovala pozitívne.

Relácia Klub 3 je novým formátom, ktorý vysiela TA3 od začiatku roka každý utorok v čase od 21.10 do 22.30. Ide o politickú diskusiu, ktorej ambíciou je hľadať skutočné riešenia skutočných problémov tejto krajiny, a teda konkrétnymi otázkami na politikov hľadať konkrétne príčiny a riešenia," hovorí Martin Halanda,  zástupca generálneho riaditeľa pre program.

Teší nás, že sa relácia stretla s pozitívnym diváckym ohlasom, čo je pre nás výzvou, dopĺňa Martin Halanda. Reláciu si včera pozrelo takmer 361 000 unikátnych divákov. Zaujímavé percentá relácia dosiahla aj v niektorých špecifických kategóriách. Relácia dosiahla takmer 7 %-ný podiel v kategórii Bratislava 18+ a 12%-ný podiel v kategórii manažérov.

Včerajšími hosťami premiéry Klubu 3 boli lídri politických  strán – Róbert Fico, Ján Figeľ a Béla Bugár. Mikuláš Dzurinda sa pre pracovné povinnosti ospravedlnil. Spolu diskutovali na tému Kam kráča Slovensko nielen v roku 2012.