Téma dňa

Téma dňa

Téma dňa je reláciou na pulze hlavnej udalosti dňa. Reflektuje témy zo všetkých oblastí spoločenského života s cieľom odhaliť pozadie, príčiny a dosah konkrétnych udalostí na ľudí.

Posledné diely

Duel v Téme dňa: Kollár proti Trubanovi

Pozrite si predvolebný duel v rámci relácie Téma dňa. Boris Kollár z kandidátky Sme rodina si zmeral sily s Michalom Trubanom z kandidátky PS/Spolu.

Duel v Téme dňa: Harabin proti Šofranko

Pozrite si predvolebný duel v rámci relácie Téma dňa. Mária Šofranko z kandidátky OĽANO sa mala postaviť proti Štefanovi Harabinovi z kandidátky strany Vlasť. Šofranko sa však duelu nezúčastnila, pretože je krátko po operácii a zotavuje sa v nemocnici.

Duel v Téme dňa: Beblavý proti Remišovej

Pozrite si predvolebný duel v rámci relácie Téma dňa. Miroslav Beblavý z kandidátky PS/Spolu sa postavil proti Veronike Remišovej z kandidátky strany Za ľudí.

Duel v Téme dňa: Fico proti Krajniakovi

Pozrite si predvolebný duel v rámci relácie Téma dňa. Robert Fico z kandidátky Smeru-SD sa postavil proti Milanovi Krajniakovi z kandidátky Sme rodina.

Duel v Téme dňa: Naď proti Ďuriš Nicholsonovej

Pozrite si predvolebný duel v rámci relácie Téma dňa. Jaroslav Naď z kandidátnej listiny OĽANO sa mal postaviť proti Lucii Ďuriš Nicholsonovej. Kandidátka za stranu SaS sa ospravedlnila, že sa pre zdravotné dôvody duelu nemohla zúčastniť.

Duel v Téme dňa: Paška proti Majerskému

Pozrite si predvolebný duel v rámci relácie Téma dňa. Jaroslav Paška z kandidátnej listiny SNS sa postavil proti Milanovi Majerskému, ktorý kandiduje za KDH.

Duel v Téme dňa: Bugár proti Žatkovej

Pozrite si predvolebný duel v rámci relácie Téma dňa. Béla Bugár z kandidátnej listiny Most-Híd sa postavil proti Anne Žatkovej, ktorá kandiduje za stranu Vlasť.