Život s diagnózou

Život s diagnózou

Relácia prináša nové informácie, postupy a možnosti liečby rôznych zdravotných problémov a ochorení. Každý diel formátu sa zameria na inú diagnózu, ktorá trápi mnohých ľudí. Moderuje Adriana Kmotríková.

Posledné diely

Ako liečiť doma koronavírus?

Už vyše roka sa na nás zo všetkých strán doslova valí množstvo informácií o počtoch novo nakazených, o tých, ktorí nákaze podľahli i tých, ktorí sa vyliečili, príkazov, zákazov a odporúčaní, napriek tomu všetkému, keď to jedného dňa príde a my zistíme, že sme sa nakazili koronavírusom, môže sa stať, že v prvej chvíli nevieme, čo urobiť alebo si nie sme istí, ako by sme mali postupovať.

Alergie

Medzi nami je veľká skupina ľudí, ktorej príchod jari prináša aj nepríjemné pocity. Sú to alergici, ktorí reagujú na peľ rastlín. Hovoriť budeme aj o o iných veľmi častých alergénoch, ale najmä o tom, ako s nimi bojovať. Našim hosťom bola Katarína Bergendiová, primárka ImunoVital Centra v Bratislave

Bolesť hlavy

Jedným z najčastejších zdravotných problémov, ktorý niekedy mylne ani nepovažujeme za ochorenie je bolesť hlavy. V štúdiu sme privítali hosťa, prednostu II.neurologickej kliniky Lekárskej fakulty Univerzity Komenského a Univerzitnej Nemocnice Bratislava profesora Petra Valkoviča, ktorý odpovedal aj na divácke otázky.