Podcasty

Podcasty

To najlepšie, čo si môžete vypočuť na TA3. Nájdete nás aj v aplikáciách Spotify / Google Podcasts / Podbean

Posledné diely

Z kuchyne TA3: Moderátor Rasťo Iliev

Dve asistentky vedúceho vydania Michaela a Tamara vás prevedú zákulisím spravodajskej televízie, povedia vám prečo sú vo vysielaní preklepy a ako to vyzerá v redakcii za vypnutými kamerami. Chceme poslucháčom ukázať, ako vyzerá práca v jedinej spravodajskej televízií na Slovensku. V prvom dieli podcastu Z kuchyne TA3 Rasťo Iliev povie, aká je práca moderátora v realite, koľkokrát zaspal a prečo moderoval s hadom.

Podcast TA3 Na kávičke: Beata Dubasová

Mala z nej byť odevná dizajnérka, no nakoniec sa stala popovou hviezdou. Jej nestarnúce hity, ako Účesy, Vráť mi tie hviezdy či Sme také, aké sme pozná azda každý. V relácii Umenie na TA3 sme sa rozprávali so speváčkou Beátou Dubasovou.

Podcast TA3 Na kávičke: Jaro Bekr

Tanečníci nerobia už cez rok nič, akurát ľudia s tanečnými školami mávajú online tréningy. Na kávičke sme sa stretli s Jarom Bekrom, ktorý sa snaží udržať pri živote svoj edukačný projekt United Movement.

CEO podcast: Michal Meško - Martinus

Martinus je dlhodobo jedna z najobľúbenejších značiek na Slovensku. Prečo je to tak? Aj tomu sme sa venovali v rozhovore s hosťom Michalom Meškom. Presne 31. augusta 2001 o 15:00 sa začala písať história e-shopu jednej z najobľúbenejších značiek na Slovensku - Martinus.sk. Michal Meško je zároveň aktuálny EY Podnikateľ roka 2020 a bol od tohto míľniku pri všetkom podstatnom, čo vytváralo lovebrand Martinus.

CEO podcast: Wanda Adamík Hrycová - Wandal Production

Wanda Adamík Hrycová je v súčasnosti zrejme najvýznamnejšou filmovou producentkou na Slovensku. Formovanie jej osobnosti a kariéra začali dospievaním v Rádiu Twist a v neskutočne mladom veku - 23 rokov aj pri riadení divadla Nová Scéna. V roku 2007 založila vlastnú producentskú spoločnosť Wandal Production.

CEO podcast: Lucia Pašková - Curaprox

Prinášame vám inšpiratívny rozhovor s hosťkou: Luciou Paškovou. Súčasná ex-CEO slovenskej pobočky švajčiarskej lovebrand CURAPROX, Top manažérka roka 2019, zároveň marketérka a spoluzakladateľka agentúry Folk & Milk vám prezradí, čo je dôležité pri riadení značky a firmy alebo ako si vybojovať svoju pozíciu voči materskej firme v zahraničí.