Za hranicami

Za hranicami

Spoznávajte s nami nové miesta, vypočujte si príbehy cestovateľov a praktické rady od skúsených sprievodcov. Vďaka štúdiu TA3 Za hranicami môžete vidieť najrôznejšie kúty sveta. Nechajte sa inšpirovať od moderátorky TA3 Roberty Gregorovej a jej hostí.

Posledné diely

Madeira je bezpečnou destináciou, aké opatrenia tam platia?

Keď premýšľate, kam sa dá dnes cestovať a ktoré destinácie sú bezpečné, ste na správnej adrese. Pozreli sme sa na to, ako to v súčastnosti vyzerá na Madeire. O tomto portugalskom ostrove v Atlantickom oceáne sme sa rozprávali so sprievodcom cestovnej kancelárie Satur Marcelom Šmátralom.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: N. Fedorová o februári v Emirátoch

Počas jarných prázdnin či Veľkej noci si môžete ísť oddýchnuť a načerpať pozitívnu energiu napríklad do Dubaja. To sa v aktuálnej situácii stalo útočiskom turistov. O tejto téme sme sa rozprávali s riaditeľkou cestovnej kancelárie Satur Norou Fedorovou.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: N. Fedorová o Tour de Maldivy

Pandémia koronavírusu výrazne zmenila dovolenkové destinácie Slovákov. Hitom je v súčasnosti exotika - napríklad Maldivy. Stovky Slovákov tam strávili Silvester a v ponuke sú tam aktuálne aj zájazdy na jarné prázdniny a Veľkú noc. Viac sme sa o Maldivách porozprávali s riaditeľkou cestovnej kancelárie Satur Norou Fedorovou,

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: Putovanie po zamrznutej pýche Ruska

Bajkalské jazero fascinuje ľudí svojou veľkosťou a polohou, no v zimných mesiacoch ponúka ešte zaujímavejšie divadlo. O svoje zážitky z putovania po zamrznutej pýche Ruska sa s nami podelili cestovatelia Alexandra a Pavol Vitekovi.