Za hranicami

Za hranicami

Spoznávajte s nami nové miesta, vypočujte si príbehy cestovateľov a praktické rady od skúsených sprievodcov. Vďaka štúdiu TA3 Za hranicami môžete vidieť najrôznejšie kúty sveta. Nechajte sa inšpirovať od moderátorky TA3 Roberty Gregorovej a jej hostí.

Posledné diely

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: N. Fedorová a M. Šmátrala o Srí Lanke

Čajové plantáže, národné parky a tiež milí ľudia a chutné jedlo. To všetko ponúka Srí Lanka. O tomto nádhernom ostrove v Indickom oceáne sme sa rozprávali s riaditeľkou cestovnej kancelárie Satur Norou Fedorovou a s Marcelom Šmátralom, sprievodcom cestovnej kancelárie Satur.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: Ľ. Masariková a S. Kóňová o Capri

Modrý ostrov, z ktorého vyžaruje luxus. Aj takto sa zvykne označovať Capri. V relácii Za hranicami sme sa o tomto kúsku Talianska rozprávali s riaditeľkou cestovnej kancelárie Satur Ľudmilou Masarikovou a so Slavkou Kóňovou, sprievodkyňou cestovnej kancelárie Satur.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: R. Lipták a M. Vavrík o Etiópii

Etiópia je výnimočná africká krajina. Má unikátnu kultúru a históriu, taktiež je hrdým rodiskom kávy. Túto krajinu nám predstavili sprievodca cestovnej kancelárie Satur Roman Lipták a cestovateľ a dovozca etiópskej kávy Martin Vavrík.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: N. Fedorová a J. Kordík o Keni

Úžasné národné parky, dobrodružné safari a rozprávkové pláže. To všetko nájdete v Keni. O tejto africkej krajine viac rozprávali Nora Fedorová, riaditeľka cestovnej kancelárie Satur a Juraj Kordík, sprievodca cestovnej kancelárie Satur.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: J. Domič a Ľ. Masariková o Bosne

Ťažko skúšaná krajina, ktorá ale ponúka množstvo prírodných krás a výhodné ceny. Taká je Bosna a Hercegovina, na ktorú sme sa pozreli spolu s riaditeľkou cestovnej kancelárie Satur Ľudmilou Masarikovou a sprievodkyňou cestovnej kancelárie Satur Janou Domič.