Za hranicami

Za hranicami

Spoznávajte s nami nové miesta, vypočujte si príbehy cestovateľov a praktické rady od skúsených sprievodcov. Vďaka štúdiu TA3 Za hranicami môžete vidieť najrôznejšie kúty sveta. Nechajte sa inšpirovať od moderátorky TA3 Roberty Gregorovej a jej hostí.

Posledné diely

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: J. Kordík a M. Hertlík o Albánsku

Zachované historické mestá, nádherné pláže pri azúrovom mori či nespútané hory. V relácii Za hranicami sme sa pozreli do Albánska. Rozprávali sme sa so sprievodcom cestovnej kancelárie Satur Jurajom Kordíkom a cestovateľom Michalom Hertlíkom.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: Ľ. Masariková a G. Sutórisová o Petrohrade

Mesto s jedinečnou históriou, architektúrou a plné umenia. Presne taký je Petrohrad. Tentoraz sme sa v relácii Za hranicami pozreli do druhého najväčšieho ruského mesta. O svoje zážitky a skúsenosti sa s nami podelili riaditeľka cestovnej kancelária Satur Ľudmila Masariková a sprievodkyňa Gabriela Sutórisová.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: Ľ. Masariková a M. Šmátrala o Dánsku

Tentokrát sme sa v Štúdiu TA3 pozreli do Dánska. O tom prečo sa oplatí do tejto najmenšej škandinávskej krajiny pozrieť sme sa rozprávali s riaditeľkou cestovnej kancelárie Satur Ľudmilou Masarikovou a sprievodcom cestovnej kancelárie Satur Marcelom Šmátralom.