Za hranicami

Za hranicami

Spoznávajte s nami nové miesta, vypočujte si príbehy cestovateľov a praktické rady od skúsených sprievodcov. Vďaka štúdiu TA3 Za hranicami môžete vidieť najrôznejšie kúty sveta. Nechajte sa inšpirovať od moderátorky TA3 Roberty Gregorovej a jej hostí.

Posledné diely

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: N. Fedorová a M. Šmátrala o Silvestri v Turecku

Turecko je synonymom špičkových služieb ultra all inclusive. Navyše, láka príjemnými teplotami a bohatou ponukou relaxu. O Silvestri, ktorý vám zaručí príjemné načerpanie energie do nového roka nám porozprávala riaditeľka cestovnej kancelárie Satur Nora Fedorová a sprievodca cestovnej kancelárie Satur Marcel Šmátrala.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: N. Fedorová a M. Šmátrala o Silvestri na Maldivách

Snívate o privítaní nového roka v exotike a s úsmevom na tvári? Nie je to nemožné. S náročným rokom 2020 sa môžete rozlúčiť napríklad na Maldivách. O exkluzívnej silvestrovskej ponuke nám porozprávali riaditeľka cestovnej kancelárie Satur Nora Fedorová a sprievodca cestovnej kancelárie Satur Marcel Šmátrala.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: M. Srnánek o ceste na Madagaskar s deťmi

Objavovať svet sa dá aj s deťmi, stačí iba vedieť, ako na to. Manželia Marika a Michal, ktorí sa skrývajú za blogom Cestuj s deťmi, sú toho jasným dôkazom. O ich dovolenke na Madagaskare nám v relácii Za hranicami porozprával cestovateľ Michal Srnánek.