Za hranicami

Za hranicami

Spoznávajte s nami nové miesta, vypočujte si príbehy cestovateľov a praktické rady od skúsených sprievodcov. Vďaka štúdiu TA3 Za hranicami môžete vidieť najrôznejšie kúty sveta. Nechajte sa inšpirovať od moderátorky TA3 Roberty Gregorovej a jej hostí.

Posledné diely

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: M. Srnánek o ceste na Madagaskar s deťmi

Objavovať svet sa dá aj s deťmi, stačí iba vedieť, ako na to. Manželia Marika a Michal, ktorí sa skrývajú za blogom Cestuj s deťmi, sú toho jasným dôkazom. O ich dovolenke na Madagaskare nám v relácii Za hranicami porozprával cestovateľ Michal Srnánek.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: M. Hanzel o Francúzskej Polynézii

Martin Hanzel pomáha Slovákom lacno cestovať. Jeho skupina Tour de svet je najväčšia cestovateľská skupina na Slovensku a má viac ako 260-tisíc fanúšikov. V relácii Za hranicami nám porozprával o tom, ako precestoval Francúzsku Polynéziu a tiež o cestovaní v čase koronavírusu.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: Koronavírus a udržateľné cestovanie

She makes me travel je dvojica cestovateľov, ktorí na svojom blogu zdieľajú nie len cestovateľské zážitky. Veronika Šipoš Rosputinská a Karol Šipoš nám porozprávajú, ako vnímajú súčasnú situáciu a tiež ako cestovať udržateľne.