Za hranicami

Za hranicami

Spoznávajte s nami nové miesta, vypočujte si príbehy cestovateľov a praktické rady od skúsených sprievodcov. Vďaka štúdiu TA3 Za hranicami môžete vidieť najrôznejšie kúty sveta. Nechajte sa inšpirovať od moderátorky TA3 Roberty Gregorovej a jej hostí.

Posledné diely

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: M. C. Pelikán a R. Lipták o Indonézii

V Indonézii si prídu na svoje dobrodruhovia aj dovolenkári. Nájdete tam krásnu prírodu, jedinečné chrámy a pravdepodobne najmilších ľudí v celej Ázii. Viac nám v relácii Za hranicami prezradili Roman Lipták, sprievodca cestovnej kancelárie Satur, a Mimi Candi Pelikán, Slovenka, ktorá žije na Bali.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: Ľ. Masariková a F. Gelačík o Peru

Slávne Machu Picchu, farebné indiánske kultúry i Amazonský prales. To je iba zlomok toho, čo ponúka Peru. Viac nám o klenote Južnej Ameriky prezradili riaditeľka cestovnej kancelárie Satur Ľudmila Masariková a sprievodca Filip Gelačík.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: N. Fedorová a M. Šmátrala o Srí Lanke

Čajové plantáže, národné parky a tiež milí ľudia a chutné jedlo. To všetko ponúka Srí Lanka. O tomto nádhernom ostrove v Indickom oceáne sme sa rozprávali s riaditeľkou cestovnej kancelárie Satur Norou Fedorovou a s Marcelom Šmátralom, sprievodcom cestovnej kancelárie Satur.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: Ľ. Masariková a S. Kóňová o Capri

Modrý ostrov, z ktorého vyžaruje luxus. Aj takto sa zvykne označovať Capri. V relácii Za hranicami sme sa o tomto kúsku Talianska rozprávali s riaditeľkou cestovnej kancelárie Satur Ľudmilou Masarikovou a so Slavkou Kóňovou, sprievodkyňou cestovnej kancelárie Satur.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: R. Lipták a M. Vavrík o Etiópii

Etiópia je výnimočná africká krajina. Má unikátnu kultúru a históriu, taktiež je hrdým rodiskom kávy. Túto krajinu nám predstavili sprievodca cestovnej kancelárie Satur Roman Lipták a cestovateľ a dovozca etiópskej kávy Martin Vavrík.