Za hranicami

Za hranicami

Spoznávajte s nami nové miesta, vypočujte si príbehy cestovateľov a praktické rady od skúsených sprievodcov. Vďaka štúdiu TA3 Za hranicami môžete vidieť najrôznejšie kúty sveta. Nechajte sa inšpirovať od moderátorky TA3 Roberty Gregorovej a jej hostí.

Posledné diely

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: N. Fedorová a P. Slabý o Rodose

Na to, ako sa rozbieha tohtoročná dovolenková sezóna v obľúbenej destinácii Slovákov, ktorou je grécky ostrov Rodos, sme sa pozreli s Norou Fedorovou, riaditeľkou cestovnej kancelárie Satur a Petrom Slabým, sprievodcom cestovnej kancelárie Satur.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: N. Fedorová o krásach Bavorska

Slováci sú čoraz rozcestovanejší. Len v Európe sa dá momentálne či už autom, autobusom alebo letecky pomerne jednoducho a výhodne navštíviť veľa krásnych miest. O krásach Bavorska sme sa rozprávali s riaditeľkou cestovnej kancelárie Satur Norou Fedorovou.

ŠTÚDIO TA3 Za hranicami: Ľ. Masariková a J. Domič o Chorvátsku

Radi dovolenkujete pri „slovenskom“ mori a myslíte si, že tam už poznáte úplne všetko? Nechajte sa prekvapiť. Tentoraz Vám v Štúdiu TA3 Za hranicami predstavíme Chorvátsko ako ho nepoznáte. Hosťami boli: riaditeľka cestovnej kancelárie Satur Ľudmila Masariková a sprievodkyňa Jana Domič.