Téma dňa

Vianoce bez vajíčok? / Budúcnosť VÚC

Vianoce bez vajíčok? / Budúcnosť VÚC

| zdroj: TA3

Hostia: Gabriela Matečná (nom.SNS), ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka, Daniel Molnár, riaditeľ Únie hydinárov Slovenska, Marta Hamalová, riaditeľka Ústavu verejnej správy VŠEMVS, Viktor Nižňanský, bývalý splnomocnenec vlády pre decentralizáciu štátnej správy.

Riešenia pre Rómov

Riešenia pre Rómov

| zdroj: TA3

Hostia: Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS), podpredsedníčka NR SR, Ábel Ravasz (Most-Híd), splnomocnenec vlády pre rómske komunity.

Dusno medzi odborármi

Dusno medzi odborármi

| zdroj: TA3

Hostia: Martina Lubyová (nom. SNS), ministerka školstva, vedy ,výskumu a športu, Monika Uhlerová, viceprezidentka KOZ, Pavel Ondek, Predseda Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na Slovensku.

Dozvuky volieb do VÚC

Dozvuky volieb do VÚC

| zdroj: TA3

Hostia: Alojz Hlina (KDH), predseda strany, Veronika Remišová (OĽaNO), poslankyňa NR SR, József Berényi (SMK), člen Republikového predsedníctva strany.

Voľby do VÚC 2017

Voľby do VÚC 2017

| zdroj: TA3

Hostia: Alexander Ballek, predseda Štatistického úradu SR, Eva Chmelová, zapisovateľka Ústrednej volebnej komisie, Igor Čekirda, riaditeľ TA3 pre externú komunikáciu.

Voľby do VÚC - Bratislavský samosprávny kraj

Voľby do VÚC - Bratislavský samosprávny kraj

| zdroj: TA3

Hostia, kandidáti na predsedu BSK: Juraj Droba (SaS), poslanec Národnej rady, kandiduje s podporou OĽaNO, KDH, NOVA, SMK, OKS a Zmena zdola, Pavol Frešo (nez.), predseda BSK, Milan Ftáčnik (nez.), bývalý primátor Bratislavy, Daniel Krajcer (SKOK!), kandiduje s podporou Most-Híd, Strana zelených, Rudolf Kusý (nez.), starosta MČ Nové mesto, Ján Mrva (nez.), starosta MČ Vajnory.

Voľby do VÚC - Banskobystrický samosprávny kraj

Voľby do VÚC - Banskobystrický samosprávny kraj

| zdroj: TA3

Hostia, kandidáti na predsedu BBSK: Pavol Greksa (nez.), starosta Mýtnej, Martin Juhaniak (nez.), prednosta mestského úradu v Brezne, Igor Kašper (nez.), poslanec mestského zastupiteľstva v BB, Marian Kotleba (Kotleba-ĽSNS), predseda BBSK, Ján Lunter (nez.), podnikateľ, Milan Urbáni (SMS), lekár, bývalý poslanec NR SR.

Voľby do VÚC - Prešovský samosprávny kraj

Voľby do VÚC - Prešovský samosprávny kraj

| zdroj: TA3

Hostia, kandidáti na predsedu PSK: Peter Chudík (Smer-SD), predseda PSK, Ján Garaj (nez.), advokát, Andrej Gmitter (nez.), obchodný riaditeľ, Milan Majerský (KDH), primátor Levoče, kandiduje s podporou SaS a OĽANO, Jozef Mihalčin (Kotleba - ĽSNS), podnikateľ, Miroslav Škvarek (SNS), primátor mesta Svit.

Voľby do VÚC - Žilinský samosprávny kraj

Voľby do VÚC - Žilinský samosprávny kraj

| zdroj: TA3

Hostia, kandidáti na predsedu ŽSK: Juraj Blanár (Smer-SD), predseda ŽSK, Erika Jurinová (OĽANO, SaS, KDH), poslankyňa Národnej rady, Anton Martvoň (nez.), bývalý poslanec Národnej rady, Ján Mikolaj (SNS), bývalý minister školstva, Marián Murín (nez.), starosta Mútneho, Peter Sagan (Kotleba - ĽSNS), asistent poslanca NR SR.