Brand manager pre ta3.com

Druh pracovného pomeru: živnosť

Termín nástupu: ihneď

Mzdové podmienky (brutto): od 1 300 EUR/mesiac. Konečná mzda bude závislá od skúsenosti a schopnosti kandidáta a bude založená na vzájomnej dohody. Chceme dať príležitosť kandidátom, ktorí môžu byť prínosom pre náš tím. Nie je dôležité, koľko rokov si si odsedel niekde na stoličke, ale ako rozumieš online svetu a nezľakneš sa výziev.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme dynamickú osobnosť, ktorá má jasnú predstavu, ako robiť online marketing v segmente spravodajstvo a publicistika. Oceníme nové inovatívne nápady, ktoré však majú šancu na realizáciu. Našou cieľovou skupinou sú ľudia v produktívnom veku, ktorí online konzumujú čoraz častejšie. Výzvou pre Teba bude vybudovať z ta3.com ich nový love brand.

Online a televízia TA3 prechádzajú v súčasnom období mnohými zmenami – od zmeny grafiky a celkového vizuálu až po obsahové zmeny. Náplňou práce brand managera bude nastavenie marketingovej komunikácie s cieľom zvýšiť návštevnosť portálu ta3.com.

V online tíme si zakladáme na tímovej spolupráci, pravidelných brainstormingoch a hľadaní riešení, ako veci zlepšiť. Vzájomne si pomáhame, pretože vieme, že jednotlivé zložky – redakcia, vývoj, marketing – sa ovplyvňujú a spoločne vytvárajú jeden celok.

Hľadáme kandidáta, ktorý je tvorivý, vnímavý, empatický a po zadaní úloh vie pracovať samostatne.

- vytváranie kampaní pre ta3.com (primárne zameranie na promo v online priestore)
- budovanie a posilňovanie online brandu ta3.com
- spolupráca s jednotlivými zložkami na online – redakcia, produkt a vývoj
- vytváranie a koordinovanie kampaní na Facebooku, YouTube a PPC kampane
- Zber a analýza dát
- Príprava a prezentácia reportov
- Skúsenosti s prácou s obsahom
- písanie statusov a vytváranie kampaní na Facebooku, Instagrame a LinkedIne
- vyhodnocovanie dát z Google Analytics a Facebook Insights

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve, zázemie stabilnej spoločnosti a možnosť pracovať pre najsilnejší spravodajský brand na Slovensku.

Mám záujem o pozíciu

Aktuálne voľné pozície