Crystal Palace otočil duel s Liverpoolom a vyhral 3:1

23.11.2014 18:38

Futbalisti FC Liverpool zaznamenali v nedeľu tretiu ligovú prehru v rade. V zápase anglickej Premier League nestačili na Crystal Palace a na jeho ihrisku podľahli 1:3.

Hostia mali výborný štart do stretnutia, keď sa už v 2. minúte dostali do vedenia. Z prvej a zároveň jedinej strely v stretnutí do priestoru domácej brány sa presadil Rickie Lambert, ktorý si nabehol za obranu na center z pravej strany a prekonal súperovho brankára. Crystal odpovedal o už o štvrť hodinu, keď vyrovnal Dwigh Gayle. "Orli" po zmene strán predviedli dokonalý obrat a za štyri minúty rozhodli o plnom bodovom zápise. V 78. minúte sa najprv presadil Joe Ledley a v 82. minúte spečatil výsledok z priameho kopu Mile Jedinak. Pre Liverpool to bola celkovo štvrtá prehra v súťažnom zápase v rade. V drese "The Reds" odohral celý zápas slovenský stopér Martin Škrtel a v 53. minúte videl žltú kartu.

Crystal Palace - Liverpool 3:1 (1:1)

Góly: 17. Gayle, 78. Ledley, 82. Jedinak - 2. Lambert (za hostí Škrtel celý zápas + ŽK)