Senica vyhrala nad Slovanom

SITA TA3
9.11.2014 21:04

Futbalisti FK Senica si v nedeľňajšom večernom stretnutí 17. kola najvyššej slovenskej súťaže poradili s hráčmi ŠK Slovan Bratislava 2:1. Prvý polčas zápasu sa skončil zmierlivo 1:1, keď v 30. minúte poslal do vedenia domácich Seničanov kapitán Juraj Piroska a o päť minút neskôr vyrovnal hosťujúci krajný obranca Erik Čikoš. Minútu pred koncom riadneho hracieho času rozhodol o triumfe Senice najlepší strelec Fortuna ligy Ján Kalabiška.

Futbal - Fortuna liga 2014/2015 - 17. kolo - nedeľa:

FK Senica - ŠK Slovan Bratislava 2:1 (1:1)
Góly: 30. Piroska, 89. Kalabiška - 35. Čikoš, ŽK: 90.+ Hlohovský - 82. Niňaj, 84. Halenár, rozhodovali: Hrčka - Sluk, Špivak, 2391 divákov

Senica: Šulla - Chvátal, P. Pavlík, Pillár, R. Mazáň - T. Kóňa, Hušek - Hlohovský (90.+ S. Mráz), Piroska, Kalabiška - Mukendi (58. Kosorin)

Slovan: D. Perniš - Čikoš, D. Hudák, Niňaj, Jablonský - Štefánik (80. Lásik), Grendel - F. Kubík, Soumah (62. Vittek), Žofčák (73. Milinkovič) - Halenár