Los Angeles zdolal Winnipeg 4:1, Gáborík asistoval

13.10.2014 07:33

Hokejisti Los Angles zvíťazili v zápase zámorskej NHL nad Winnipegom 4:1. Pod triumf "kráľov" sa podpísal aj slovenský útočník Marián Gáborík, ktorý asistoval pri druhom góle svojho tímu. Počas takmer 16-minútového pobytu na ľade zaznamenal aj jeden plusový bod a tri strely na bránku súpera.

V ďalšom stretnutí si Toronto v zostave s Richardom Pánikom poradilo s NY Rangers na jeho ľade vysoko 6:3. Hostia rozhodli o osude duelu v druhej tretine, keď v rozmedzí 10 minút strelili päť gólov. Pánik odohral len necelých šesť minút a zápas ukončil s jednou mínuskou.

Výsledky:

NY Rangers - Toronto 3:6

Góly: 18. Nash (St. Louis, M. Staal), 34. Stempniak, 55. Brassard (Kreider, Stempniak) - 8. Franson (Bozak, Kessel), 26. Kessel (Phaneuf, Franson), 28. Kadri (J. Van Riemsdyk, Winnik), 30. J. Van Riemsdyk (Komarov), 35. Bozak (Kessel, Robidas), 36. Clarkson (Percy, Komarov)
Richard Pánik (Toronto) odohral 5:28 min

Los Angeles - Winnipeg 4:1 (za domácich GÁBORÍK 0+1)

Góly: 7. Toffoli (Doughty, J. Carter), 11. Kopitar (GÁBORÍK, Doughty), 23. Pearson, 37. J. Carter (Toffoli, Pearson) - 38. Little (Frolík, Enström)
Marián Gáborík (Los Angeles) odohral 15:56 min, 1 asistencia, 3 strely