Barcelona stratila prvé body, v Malage iba remizovala

TASR TA3
25.9.2014 08:01

Futbalisti FC Barcelona stratili prvé body v ligovej sezóne, keď v stredajšom súboji 5. kola Primery Division iba remizovali na ihrisku Malagy 0:0.

Katalánci nedokázali ani raz prekonať organizovanú obranu súpera, ktorý mal v druhom polčase dokonca šancu strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no strelu Luisa Alberta z priameho kopu vyrazil brankár hostí Claudio Bravo na žrď.

Nedarilo sa ani Argentínčanovi Lionelovi Messimu, ktorý zahodil v prvom polčase dve dobré šance a v druhom sa z trávnika herne vytratil. Stále však platí, že "Barca" v tomto ligovom ročníku ešte neinkasovala a zostáva s 13 bodmi na čele tabuľky. Bodovo sa však už na ňu dotiahla druhá Sevilla, ktorá zdolala doma Real Sociedad San Sebastian gólom Gerarda Deulofeua z 18. minúty 1:0.