Slovan stratil proti Myjave prvé body

SITA TA3
23.8.2014 23:14

Futbalisti Slovana Bratislava prehrali v sobotňajšom zápase 7. kola najvyššej slovenskej súťaže na pôde Myjavy 1:2 a vo Fortuna lige stratili v sezóne 2014/2015 prvé body.

Myjava sa pred vlastnými fanúšikmi predstavila premiérovo v novom ročníku. Skóre duelu otvoril už v 2. min hosťujúci Halenár, no na jeho presný gól odpovedal ešte pred polčasovou prestávkou M. Kuzma. Definitívnu podobu výsledku dal v 89. min Š. Pekár. Slovan je po sobote tretí, Myjava desiata.

Futbal - Fortuna liga 2014/2015 - 7. kolo - sobota:

Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava 2:1 (1:1)

Góly: 33. M. Kuzma, 89. Š. Pekár - 2. Halenár, ŽK: 18. Š. Pekár, 27. Sládek, 36. M. Kuzma, 40. Bílovský, 90. P. Jánošík - 27. K. Mészáros, rozhodovali: Kráľovič - Vorel, Bobko, 2497 divákov

Myjava: Solnička - Š. Pekár, P. Jánošík, Černáček, Kastelovič - Ciprys, P. Šulek, Daniel, Bílovský (75. Šimonek) - M. Kuzma (90.+ F. Oršula), Sládek (59. D. Duga)

Slovan: D. Perniš - Bagayoko, Kolčák, Niňaj, Josimov - D. Hudák, S. Štefánik (73. Soumah), Lásik (90.+ Gorosito), Halenár - K. Mészáros, Peltier (64. Vittek)