Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA/AP
Pozrite sa na náš pravidelný výber najzaujímavejších agentúrnych fotografií týždňa.

1. Dvojica pózuje pred papierovými lampiónmi v tokijskej svätyni Yasukuni. (AP Photo/Shizuo Kambayashi)

2. Zamaskovaný demonštrant ukazuje anarchistický znak na demonštrácii proti MS vo futbale v blízkosti štadióna Maracana. Demonštranti sa snažili poukázať na chýbajúce peniaze v oblasti školstva a zdravotníctva. (AP Photo/Leo Correa)

3. Nemeckí futbalisti na domácej pôde s víťaznou trofejou. (AP Photo/Michael Sohn)

4. Členovia skupiny britského armádneho pluku výsadkárov Red Devils vystupujú v leteckej šou na medzinárodnom veľtrhu letectva a obranného priemyslu na letisku Farnborough. (AP Photo/Sang Tan)

5. Víťazné triatlonové tímy Francúzka, Británie a Maďarska oslavujú víťazstvo v nemeckom Hamburgu pivom. (AP Photo/dpa, Axel Heimken)

6. Malý Nepálčan čistí kanál na zeleninovom trhu v Káthmandu. Malé deti sú bežne využívané na čistenie upchatých kanálov, potrubí a toaliet. (AP Photo/Niranjan Shrestha)

7. Účastníci podujatia Cargabe Run 2014. Päťdňové preteky smerujú z Holandska cez Nemecko, Poľsko, Ukrajinu so zastávkou v Nitre a s cieľom v Nemecku. Zúčastnené autá musia mať menšiu hodnotu ako 500 eur. (SITA/Martin Havran)

8. Záber je zo západného Sibíru, pri rieke Ob. Krupobitie prekvapilo oddychujúcich ľudí na brehu rieky. (AP Photo/Nikita Dudnik)

9. Ohňostroj a osvetlená Eiffelová veža – to všetko patrí k veľkolepým oslavám dobytia Bastily. (AP Photo/Thibault Camus)

10. Boeing 777 spoločnosti Malaysia Airlines s 298 ľuďmi na palube letel z Amsterdamu do Kuala Lumpur. Skončil zostrelený na ukrajinsko-ruskej hranici. (AP Photo/Dmitry Lovetsky)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá