Liverpool a Barcelona sa na prestupe Suareza zatiaľ nedohodli

Liverpool a Barcelona sa na prestupe Suareza zatiaľ nedohodli
Zdroj foto: SITA
Predstavitelia futbalových klubov FC Barcelona a FC Liverpool v stredu viedli rozhovory o prípadnom prestupe uruguajského útočníka Luisa Suareza, ale žiadnu dohodu zatiaľ definitívne neuzavreli. Informovali o tom britské médiá.

Televízia BBC citovala zdroj blízky "The Reds", podľa ktorého bolo rokovanie produktívne a bude pokračovať. "Obe strany majú rozumné očakávania. Budú prebiehať ďalšie rozhovory a rokovania, ale k dohode zatiaľ neprišlo," dodal zdroj. S podobnými závermi prišla aj televízia Sky Sports.

Katalánci vedú pelotón záujemcov o služby 27-ročného najlepšieho strelca Premier League v minulej sezóne (31 gólov). Musia ale počítať s faktom, že Suarez má v platnej zmluve s "The Reds" výkupnú klauzulu vo výške 70 až 80 miliónov libier (cca 87,7 - 100,2 miliónov eur).

Suarezovi plynie rekordný trest od Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) za pohryznutie Taliana Giorgia Chielliniho na MS v Brazílii vo výške deväť zápasov, suspendácie na štyri mesiace v akejkoľvek spojitosti s futbalovou činnosťou a pokuty 100.000 švajčiarskych frankov (cca (82.210 eur).

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá