Matovič má nahrávku z rozhovoru s Procházkom o platení inzercie

Matovič má nahrávku z rozhovoru s Procházkom o platení inzercie
Zdroj foto: TASR
Igor Matovič (OĽaNO) má nahrávku s hlasom Radoslava Procházku (Sieť), ktorá dokazuje, že sa Procházka pokúšal zaplatiť za prezidentskú inzerciu v Matovičových novinách v hotovosti bez dokladu. Vyhlásil to dnes Matovič na tlačovej konferencii v parlamente.

"Mám nahrávku hlasu Radoslava Procházku v rozhovore so mnou. Nahrávka existuje, je v tomto notebooku a je na ďalších miestach. Tento dôkaz zverejním vtedy, keď budem vidieť, že je na to verejná objednávka," povedal Matovič s tým, že by nešiel do konfliktu so zločincom, keby nemal dôkaz. Na Procházku sa podľa vlastných slov pripravil a po vypočutí nahrávky podľa Matoviča nikto nebude môcť pochybovať, že ide o Procházku.

Zverejnenie nahrávky podmieňuje aj tým, ako sa vyvinie postoj komentátorov, ktorí doteraz podľa Matoviča písali komentáre v duchu, že "Radko je náš zlodej a nepatrí sa na neho útočiť". Líder OĽaNO tvrdí, že neklame a dôkaz skutočne má. Poznamenal, že by ho nezverejňoval, keby sa Procházka zachoval ako chlap a priznal by farbu. Ale on si podľa Matoviča len vymýšľa klamstvá a zamotáva sa do svojej pavučiny.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá